Samonosné plastové nádrže

Samonosná plastová nádrž na vodu usazená na povrchu a obložená palubkami

U zákazníků jsme zaznamenali velikou poptávku po nádržích, které se nemusí obetonovávat v hluboké jámě. Jedná se o nádrže samonosné

Pokud potřebujete nádrž na dešťovou vodu a nechcete, aby vás strašila plastová nádrž na zahradě, není to žádný problém. Vyrobíme Vám samonosnou plastovou nádrž a na pevnostní postranní žebra přivaříme kolem dokola plastové pásy tak, abyste si sami mohli nádrž přizpůsobit exteriéru. Například ji můžete obložit palubkami a natřít například do barvy podbití svého rodinného domku. 

Na ukázku jsme vám zhotovili kousek obložení na plastové nádrži. Na prvé fotografii je nádrž pouze s příčnými žebry, na druhé jsou plastové pásy kolem dokola a na třetí a čtvrté je již plastová nádrž s obložením z palubek. Vám dodáme nádrž s plastovými pruhy kolem dokola a na vás je, už jen si palubky nebo jiné dřevo či plastové pruhy, se kterými si nádrž obložíte, nařezat a přišroubovat k plastu.

Je to velmi jednoduché a časově nenáročné. Potom nádrž o velikosti 5 m3, která je velmi oblíbená jako plastová jímka na vodu na zalévání, máte obloženou za cca: 60 minut. Lze obložit i strop nádrže.

Usazení samonosné nádrže

Stačí nádrž pouze položit na rovný pevný povrch, například slabou betonovou desku a napustit vodou. Odpadá tady betonování a hluboké výkopy. Na zimu nádrž vypustíte a na jaře můžete opět zalévat.

Druhy samonosných nádrží dle tvaru

Samonosná plastová nádrž může být kruhového tvaru a hranatého tvaru.

Na nádržích takto upravených je příplatek 7% z ceny nádrží.